Sukcesy stowarzyszenia

Stowarzyszenie Dolna Wisła realizuje przyjęte cele od niemal siedmiu lat. Możemy już pochwalić się wieloma sukcesami, co oznacza, że nasza dotychczasowa praca nie tylko nie poszła na marne, ale i przyniosła bardzo pozytywne rezultaty.

Do sukcesów naszego stowarzyszenia zaliczyć można między innymi przyspieszenie rozwoju gospodarczy naszego regionu, poprzez wspieranie lokalnych przedsiębiorców. Ułatwiliśmy zdobycie środków finansowych oraz załatwienie formalności związanych z zakładaniem przedsiębiorstwa, przyczyniając się tym samym do powstania między innymi ekologicznej restauracji, dwóch gospodarstw agroturystycznych, sklepu z naturalnymi kosmetykami oraz księgarni. Dzięki zaangażowaniu członków naszego stowarzyszenia doszło do otwarcia kilku nowych domów kultury oraz obiektów sportowych, między innymi siłowni i boisk. Stowarzyszenie Dolna Wisła jest także inicjatorem oraz współorganizatorem corocznego festiwalu „Poznać Dolną Wisłę”, który na przełomie czerwca i lipca przyciąga do nas liczne grono turystów. Za sukces możemy uznać także to, iż udało nam się wypromować wiele lokalnych wyrobów, które dzięki podjętym przez nas działaniom znane są teraz w całej Polsce.

Osiągnięcie tych oraz innych sukcesów byłoby jednak niemożliwe, gdyby nie pomoc i zaangażowanie wielu osób, którym los regionu Dolnej Wisły nie jest obojętny. Z tego względu chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność wobec wszystkich, którzy do tej pory przyczynili się do realizacji przyjętych przez nasze stowarzyszenie celów.

poland-442247_1280