Organizacja imprez sportowych

Stowarzyszenie Dolna Wisła ma na celu wspomaganie szeroko rozumianego rozwoju regionu, dlatego koncentrujemy się między innymi na wspieraniu lokalnych ośrodków sportowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktywność fizyczna, tak wiec podejmujemy działania, które zwiększają popularność sportu wśród lokalnej społeczności. Od lat współpracujemy z działającymi w naszym regionie instytucjami sportowymi, między innymi siłowniami.

exercise-86200_1280

Konkursy sportowe na siłowni to wydarzenie, w organizacji którego bierzemy udział już od kilku lat. Mamy bowiem świadomość tego, że jest to aktywność fizyczna, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród ludzi w różnym wieku. Na siłownię chętnie chodzą nastolatkowie, lecz także osoby dorosłe, a nawet emeryci. Angażujemy się w organizację zawodów na siłowni dla mężczyzn oraz kobiet, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że wbrew pozorom sport ten chętnie wybierają nie tylko panowie. Tego typu imprezy to jednocześnie dobra okazja do dyskusji, na przykład na temat suplementów diety i odżywek, takich jak boostery przedtreningowe czy odżywki białkowe.

Od lat organizujemy także inne zawodowy sportowe, wśród których wymienić można mecze piłkarskie oraz konkursy dla biegaczy. Oczywiście, Stowarzyszenie Dolna Wisła nie mogło zapomnieć również o sportach wodnych. Z tego względu latem organizujemy zawody kajakarskie i wioślarskie, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkich sympatyków sportu zachęcamy do udziału w tego typu wydarzeniach.